Ons team

Graag stellen we u voor aan het team van Prinsenhof, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met enthousiasme vertelt en aan wie ze hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De specialisten die zich dagelijks inzetten voor de extra aandacht en begeleiding voor uw kind en de mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Sheila van der Drift

Directeur
E-mail: s.van.der.drift@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vrij

Saskia Vuik-Hagers

Adjunct directeur
E-mail: s.vuik@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do en vrij

Kwaliteitsondersteuners

Yvonne Beurmanjer

Kwaliteitsondersteuner
E-mail: y.beurmanjer@octant.nl

Aanwezig: ma, di en do

Saskia Vuik

kwaliteitsondersteuner
E-mail: s.vuik@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Leerkrachten

Linda Heintz

leerkracht Gruffalo
E-mail: l.heintz@octant.nl

Aanwezig: woe (om de week), do en vrij

Esmee Cano Thumann

leerkracht De Helden
E-mail: e.canothumann@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vrij

Renate de Jong

leerkracht Narnia
E-mail: r.de.jong@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Riete Nijdeken

leerkracht

Jannie Booster

leerkracht
E-mail: j.booster@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do en vrij

Amanda van der Sman

leerkracht Matilda
E-mail: a.van.der.sman@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vrij

Wendy Kraaijeveld

leerkracht Daantje
E-mail: w.kraaijeveld@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vrij

Jane Verhoeven

leerkracht groep Spekkie en Sproet
E-mail: j.verhoeven@octant.nl

Aanwezig: ma t/m do

Ed Luttikhuizen

leerkracht Spekkie en Sproet
E-mail: e.luttikhuizen@octant.nl

Aanwezig: woe t/m vrij

Cindy Langerak

leerkracht Rikki
E-mail: c.langerak@octant.nl

Aanwezig: ma t/m woe

Diana van der Toorn

Leerkracht Rikki
E-mail: d.van.der.toorn@octant.nl

Aanwezig: do en vrij

Annemieke Ringnalda

leerkracht Dummie de Mummie

Alinda de Kleijn

leerkracht Dummie de Mummie

Vakleerkrachten

Ingelani Gresnigt

vakleerkracht gym
E-mail: i.gresnigt@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Aniel Jokhoe

vakleerkracht koken

Onderwijsassistenten

Lieke van der Goes

onderwijsassistente
E-mail: l.van.der.goes@octant.nl

Aanwezig: ma, woe, do en vrij

Yvonne de Bruyn

onderwijsassistente Rikki
E-mail: y.de.bruyn@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vrij

Sanne van Calsteren

onderwijsassistente
E-mail: s.van.calsteren@octant.nl

Aanwezig: ma t/m vrij

Cindy Paridon

onderwijsassistente

Specialisaties

Renate de Jong

specialist gedrag
E-mail: r.de.jong@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Jane Verhoeven

specialist gedrag, specialist rekenen
E-mail: j.verhoeven@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe, do

Amanda van der Sman

schoolopleider
E-mail: a.van.der.sman@octant.nl

aanwezig: ma t/m vrij

Yvonne Beurmanjer

schoolcoach
E-mail: y.beurmanjer@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Marisca van Touw

Administratie
E-mail: m.van.touw@octant.nl

Aanwezig: di, woe en vrij 08.00 - 12.00 uur

Miranda Verhoog

Conciƫrge

Aanwezig: ma, di en do